TORRBÖLE

6 April 2013

Startlista


1.          #Team Brokeback    (Gurra,Kicko,Adam)

2.         #Team boys dont cry     (Henke, Robban, Jens )

3.         # Team P.L.P Racing      (Robin,m fl)

4.         #Team håll i balla      (johan crille makkan)

5.         #Team Ta den i munnen    (Björsa, Steve, Lappen, Benke)

6.          #Team 24 cm klubben      (bröderna Lindgren)

8.         #Team MPN       (Linkan,Tobbe, Tjoffe)

9.         #Team Angels       (Jennie, Jenny, Sarah)

10.       #Team Hunchback Racing    ( Robin, Bjarne, Samuel mfl

11.         #Team Patrioterna     (Roger, Pontus, Jesper)

12.       #Team SS Sweden     ( Nybbe, rossander, lindström, Evert )

13.       #Team Folköl och Korv

14.       #Team Hälge      (Ulf Eriksson, Leif Eriksson, Storstenove Stenman, Molin)

15.       #Team S.M.R      (bengan,mfl)

16.       #Team Fokka Racing.     (Frulle, dojjan)

18.       #Team C.C.H.B     (Simon/Ante/mackan)

19.       #Team Sjöbergs livs     (Jag, cp och niklas)

20.      #Team Brattfors     (Linnea, mfl)

21.        #Team fantastic four.     (Ida Höglander, Malin Eriksson, mf)

22.       #Team Heman hunters     (Filip Magnus johan jonte)

23.       #Team Vita blixten

25.       #Team De ä som de ä.     (Stina, Tobias, Robert, Mikae)

26.       #Team U.S ARMY     (Jimmy Åström, Fredde,jalla)

28.       #Team Kråkarna

32.       #Team Team Degen     (Georgssons mfl)

41.        #Team A-lud´s lärjungar     (ribban, stoffe, kedjan)

45.       #Team S.Åsbergs

51.         #Team TNT!

66.        #Team Pingis motorsports

69.        #Team Gandalf och de 3 stjärtgossarna     (Billy, Rikard, dewalls)

72.         # Team eXtrem buttcrack!    (skallen, professorn, bobby,buljongen)

77.         #Team Håknäs racing

177.       #Team Lögdeå racing     (Kim ,Tobias , Morgan)

666.    #Team Jetboyz     (Jacob Stenmark, Joacim, Henrik,, Anders)

795.     #Team Gampöjks     (Björsa, Norum)



Resultat


1:a:           105 varv        #Team Gampöjks

2:a:          99 varv          #Team Jetboyz

3:a:          94 varv         #Team Patrioterna

4:a:          93 varv         #Team 24 cm klubben

5:a:          91 varv           #Team Håknäs racing

6:a:          89 varv         #Team Brokeback

6:a:          89 varv         #Team S.M.R

8:a:          88 varv         #Team U.S ARMY

8:a:          88 varv         #Team Team Degen

10:a:        87 varv          #Team Hunchback Racing

11:a:         85 varv          #Team De ä som de ä.

11:a:         85 varv          #Team Lögdeå racing

13:e:        83 varv          #Team eXtrem buttcrack!

14:e:        80 varv          #Team Brattfors

15:e:        80 varv          #Team Kråkarna

16:e:         79 varv           #Team fantastic four

17:e:          77 varv           #Team Heman hunters

18:e:         75 varv           #Team Sjöbergs livs

19:e:         72 varv           #Team håll i balla

20:e:        65 varv          #Team A-lud´s lärjungar

21:a:         64 varv          #Team Ta den i munnen

22:a:        54 varv          #Team Vita blixten

23:a:        52 varv           #Team MPN

24:a:        50 varv         #Team TNT!

25:a:        48 varv         # Team P.L.P Racing

26:a:        45 varv          #Team S.Åsbergs

27:a:          44 varv        #Team Fokka Racing.

28:a          43 varv         #Team Hälge

29:a:          40 varv        #Team Angels

30:e:          25 varv        #Team Gandalf och de 3 stjärtgossarna

31:a:           24 varv         #Team Pingis motorsports

32:a:           14 varv        #Team boys dont cry

33:a:           11 varv         #Team SS Sweden

34:a:          0 varv          #Team Folköl och Korv

34:a:           0 varv          #Team C.C.H.B

Huvudsponsorer


Copyright. All Rights Reserved